Close

Fulya Acil Moto Kurye


Fulya Acil Moto Kurye

Fulya Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, yoğun İstanbul trafiğinde müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? ÇabucakÇabucak firmamızı arayın! Tesliminizi olabildiğince kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Ulaştırmak istediğiniz çeşitli paketlerinizi (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz mevkiye postalayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli davranmak için tüm firma, kurum ve kuruluşların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için bu düzen uygulanmıştır.

21 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu düzenlemedir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gereken evrakların istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğruca ulaştırılır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye götürme zamanları, en yakın mesafe yer 30 dk., en uzak mesafe adres 75 dk. içerisinde iletilir. Kargonuz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olur ise, kurumumuz sorumlu değildir. Eğer evrakınız çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal teslimin 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan sizler için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!