Close

Fulya Acil Kurye


Fulya Acil Kurye

Fulya Acil Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun İstanbul trafiğinde değerli müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Araba sorunu? Farklı bir semt? HızlıcaHızlıca bizimle iletişime geçin! Ürününüzü olabildiğince yakın zamanda semtine teslim edelim. Yollamak istediğiniz değişik iletilerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz yere gönderelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik olmak için bütün şirket, kurum ve kuruluşların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için böyle bir sistem düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Hızlı olmasıyla birlikte, maliyeti de uygun sistemdir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gerekilen paketlerin söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve direk teslim edilir. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye gönderme süreleri, en kısa mesafe konum 30 dk., en ırak bölge 75 dk. içinde yetiştirilir. Tesliminiz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olursa, işletmemiz mesuliyet olamaz. Şayet gönderiniz oldukça hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal teslimatın 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlamış olur. Her cins ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!