Close

Firuzköy Moto Kurye

Firuzköy Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Firuzköy moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size yakınınızdaki kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 39 ya da 40 dakika içinde teslim alınır. ve alıcı yere teslim edilmektedir. Firuzköy moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vb. gibi belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese uğramadan gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe 30-50 dakika uzak mesafelere 64 yada 80 dakika sürebilmektedir.

Firuzköy moto kurye hizmetiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınarak, farklı bir adrese götürülecek olan, kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Firuzköy moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden kargolarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksamayacaktır.

Firuzköy moto kurye, gece kurye hizmetini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Firuzköy moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Firuzköy moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada talebe göre sms yoluyla bildirilir.

Firuzköy moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye kolunda öncü olmaktır.