Close

Firuzköy Acil Kurye


Firuzköy Acil Kurye

Firuzköy Acil Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde saygın müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde şirketimizi arayın! Belgenizi yakın bir vakitte mevkisine gönderelim. İletmek istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz semte götürelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli durumlu olmak için tümüyle firma, şirket ve kurumların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için bu uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Hızlıca olmasıyla birlikte, ücreti de uygun uygulamadır.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gerekilen teslimlerin belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğru bir şekilde götürülür. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye iletme zamanları, kısa mesafe semt 30 dk., ırak semt 75 dk. içinde yollanır. İletiniz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olursa, şirketimiz yetkili olamaz. Eğer kargonuz çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal postanın 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlanmış olur. Her çeşit boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!