Close

Fındıklı Moto Kurye

Fındıklı Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları doğrultusunda yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Fındıklı moto kuryeye kargo verdiğinizde, size en yakındaki kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 40 ya da 40 dakika zamanda kuryemizce teslim alınır. ve alıcı adrese ulaştırılmaktadır. Fındıklı moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, gönderen kişinin adresinden başka bir adresteki alıcı kişinin adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, gibi dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere uğramadan gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafelere altmış ya da seksen dakika sürmektedir.

Fındıklı moto kurye servisiyle, her hangi bir yerden alınıp, başka bir adrese götürülecek olan, motorlu kuryenin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan arabalarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Fındıklı moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksatılmayacaktır.

Fındıklı moto kurye, gece kurye hizmetini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Fındıklı moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Fındıklı moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Fındıklı moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye önder lider olmaktır.