Close

Fındıklı Kurye

Moto kurye servisinin asıl amacı gün içerisindeki kargolarınızı ivedi bir biçimde yerine teslim edilebilmektedir. Fındıklı kurye hizmet ile İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en fazla üç saat gibi bir zaman arasında her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen yere teslim edilmesi hemen hemen 9 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Fındıklı Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

servisiyle normalin dışındaki durumlarda teslimat müddeti mevcut duruma göre en kısa zamanda yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya gönderilerinizin için müşterilerimize Fındıklı Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Fındıklı kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 62 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların mevkiye götürülmesi işidir. Fındıklı Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 14 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Fındıklı Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Fındıklı Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Fındıklı Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Fındıklı Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı ücret artıyorsa, Fındıklı Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Fındıklı Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul kapsamında Fındıklı Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı yere götürülür. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Fındıklı Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla 90 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici şirket yada şahısa e-posta yada sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.