Close

Fındıklı Acil Moto Kurye


Fındıklı Acil Moto Kurye

Fındıklı Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde siz önemli müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? ÇabucakÇabucak ulaşın! Teslimatınızı olabildiğince kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Yollamak istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle söylemiş olduğunuz bölgeye gönderelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların seçimi olan bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen postalanması gereken emtialarınızı için böyle bir sistem ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlıca olduğu gibi, ücreti de uygun düzenlemedir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gereken belgelerin istemiş olduğunuz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğru bir şekilde gönderilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye teslim vakitleri, en yakın mesafe bölge 30 dk., ırak konum 75 dk. içerisinde teslimatı yapılır. Kargonuz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olursa, şirketimiz sorumlu değildir. Lakin belgeniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal kargonun 4 mislidir. En yakın mesafe semt için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlar. Her tür ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan şubemiz moto kurye çalışanları, talebinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!