Close

Fındıklı Acil Kurye


Fındıklı Acil Kurye

Fındıklı Acil Kurye Acil Moto Kurye, bitmeyen İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? HızlıcaHızlıca iritbata geçin! Postanızı olabildiğince yakın vakitte mevkisine gönderelim. Teslimatını istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz semte teslim edelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli olmak için bütün firma, şirket ve kurumların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için böyle bir duzen konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun sistemdir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gerekilen dökümanların söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve dosdoğru ulaştırılır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye götürme zamanları, en kısa mesafe semt 30 dk., en uzak semt 75 dk. içinde postalanır. Tesliminiz acilse, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olursa, firmamız mesuliyet olamaz. Eğer evrakınız çok acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal postanın 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlamış olur. Her cins ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!