Close

Feriköy Moto Kurye

Feriköy Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Feriköy moto kuryeye paket verdiğinizde, size en yakın olan kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal otuz-kırk dakika zamanda teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilmektedir. Feriköy moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderen müşterinin adresinden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu yere ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vb. gibi belgelerin hızla direk, hiçbir adrese uğramadan teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe 30-50 dakika uzak mesafeye 64 yada 80 dk sürebilmektedir.

Feriköy moto kurye servisiyle, bir yerden alınarak, farklı bir adrese ulaştırılacak olan, motosikletin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan otomobillerimiz mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Feriköy moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işlemleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Feriköy moto kurye, gece kurye servisini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Feriköy moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Feriköy moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Feriköy moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye sektöründe öncü olmaktır.