Close

Feriköy Acil Moto Kurye


Feriköy Acil Moto Kurye

Feriköy Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde sizlere imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde bizi arayın! Gönderinizi kısa bir vakitte konumuna yetiştirelim. Yollamak istediğiniz çeşitli paketlerinizi (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz mevkiye gönderelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli hareket edebilmek için bütünüyle firma, kurum ve kuruluşların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için böyle bir sistem uygulanmıştır.

20 saat içinde çözülmesi düşünülür. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun düzendir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gereken gönderilerin dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve dosdoğru götürülür. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye iletme zamanları, yakın mesafe yer 30 dk., en uzak adres 75 dk. içerisinde teslim edilir. Teslimatınız acilse, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olursa, firmamız zeval değildir. Eğer kargonuz çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal teslimin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanır. Her şekil boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar.
Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!