Close

Feriköy Acil Kurye


Feriköy Acil Kurye

Feriköy Acil Kurye Acil Moto Kurye, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize yardımda bulanabilecek uygun cevaplardan tekidir.Acilen postalanması olan teslimatınız mı var? Araba sorunu? Farklı bir semt? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde bize ulaşın! Paketinizi yakın bir zamanda semtine teslim edelim. Teslimatını istediğiniz değişik iletilerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. Çalışkan, deneyimli acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz yere teslim edelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik durumlu olmak için tümüyle şirket, kurum ve kuruluşların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için böyle bir duzen düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu uygulamadır.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gerekilen iletilerin belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğruca iletilir. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye postalama süreleri, kısa mesafe konum 30 dk., en uzak mesafe bölge 75 dk. içinde ulaştırılır. İletiniz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye değiştiğinizde gönderilerinizde geç kargolanma olur ise, kurumumuz yetkili olamaz. Şayet iletiniz çok fazla hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimatın 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanmış olur. Her çeşit ebatlardaki iletileriniz acil moto kurye kısmından alınarak, motosiklet veya araba ile bölgeye iletilir. Günün 24 saati, gece ve gündüz hizmet servisi yapmaları da, müşterilerimize özel olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç işletmeleri, hastaneler için de kullanılması vazgeçilmezdir. Bir taraftan, seçme şansınız da mevcuttur. Ne zaman, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette ulaştırma hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle beraber harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!