Close

Ferhatpaşa Kurye

Ferhatpaşa Kurye İstanbul’da çözüm ortağınız..

Ferhatpaşa Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Ferhatpaşa  motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir.

Moto kurye hizmetinin ana amacı gün içindeki paketlerinizi hızlı 1 şekilde yerine ulaştırabilmektedir. Ferhatpaşa kurye ile İstanbuldaki birbirine uzak yerleri arasında en fazla üç saat gibi bir vakit diliminde her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi paketlerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere ulaştırılması hemen hemen 3 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Ferhatpaşa Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Ferhatpaşa Kurye servisiyle normalin dışındaki durumlarda teslimat zamanı mevcut koşullara göre en az sürede yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya gönderilerinizin için müşterilerimize Ferhatpaşa Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Ferhatpaşa kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 12 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin yerine ulaştırılması işidir. Ferhatpaşa Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Ferhatpaşa Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Ferhatpaşa Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Ferhatpaşa Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Ferhatpaşa Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı ücret artıyorsa, Ferhatpaşa Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Ferhatpaşa Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul kapsamında Ferhatpaşa Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı yere teslim edilir. Gün içinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 3 telefonla yerine getirilir.

Ferhatpaşa Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla 98 dk içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderici şirket yada şahısa e-posta yada sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.