Close

Ferhatpaşa Moto Kurye

Ferhatpaşa Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Ferhatpaşa moto kuryeye kargo verdiğinizde, size yakın olan kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 39 ya da 40 dk. içinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı yere teslim edilir. Ferhatpaşa moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir semtteki alıcının bulunduğu adrese nakledilecek olan dosya fatura evrak, vb. dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere uğramadan teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafelere 60-84 dakika sürmektedir.

Ferhatpaşa moto kurye olarak, bir adresten alınıp, başka bir adrese ulaştırılacak olan, motosikletli kuryenin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan daha büyük araçlarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Ferhatpaşa moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksamayacaktır.

Ferhatpaşa moto kurye, gece kurye hizmetini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Ferhatpaşa moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Ferhatpaşa moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya talebe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Ferhatpaşa moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye alanında lider olmaktır.