Close

Ferhatpaşa Acil Kurye


Ferhatpaşa Acil Kurye

Ferhatpaşa Acil Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde siz saygın müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? HemenHemen arayın! İletinizi en yakın vakitte mevkisine gönderelim. Göndermek istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle söylediğiniz semte ulaştıralım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli olmak için bütün firma, şirket ve kurumların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için böyle bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. İvmeli olmasıyla birlikte, fiyatı da uyumlu bir sitemdir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gerekilen postaların söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve hemen kargolanır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, en kısa semt 30 dk., uzak semt 75 dk. içinde kargolanır. Paketiniz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olur ise, işletme şirketimiz mesuliyet olamaz. Eğer tesliminiz olabildiğince acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal postanın 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlamış olur. Her cins boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!