Close

Fenerbahçe Moto Kurye

Fenerbahçe Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün talepleri uygulamaya çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Fenerbahçe moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 30-49 dakika zamanda teslim alınır. ve alıcı adrese ulaştırılır. Fenerbahçe moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu konuma ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vs. belgelerin süratle direk, hiçbir adrese sapmadan paketlerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe 30-50 dakika uzak mesafe altmış-seksen dakika kadar sürebilmektedir.

Fenerbahçe moto kurye hizmetiyle, her hangi bir yerden alınarak, farklı bir yere götürülecek olan, motorlu kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki materyeliçin kurumumuzda mevcut olan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Fenerbahçe moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, işleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

Fenerbahçe moto kurye, gece kurye servisini iş bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Fenerbahçe moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Fenerbahçe moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Fenerbahçe moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye önder öncü olmaktır.