Close

Fenerbahçe Kurye

Moto kurye servisinin asıl işlevi gün içerisindeki paketlerinizi süratli bir şekilde adresine teslim edilebilmektedir. Fenerbahçe kurye aracılıyla İstanbul içerisinde birbirine uzak mesafedeki adresleri arasında en çok üç saat gibi bir zaman arasında her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi kargolarınızın teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin verilen mevkiye teslim edilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Fenerbahçe Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

servisiyle olağanın dışındaki şartlarda gönderi vakti eldeki koşullara göre kısa sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 hal olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada gönderilerinizin için müşterilerimize Fenerbahçe Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Fenerbahçe kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 61 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak kargoların adrese götürülmesi işidir. Fenerbahçe Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 13 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Fenerbahçe Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Fenerbahçe Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Fenerbahçe Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Fenerbahçe Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü ücret yükseliyorsa, Fenerbahçe Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Fenerbahçe Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki evraklar için tüm İstanbul ilinin kapsamında Fenerbahçe Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı adrese götürülür. Gün içerisinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Fenerbahçe Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok doksan dakika içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderen firma veya kişiye e-mail veya kısa mesaj ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.