Close

Fenerbahçe Acil Kurye


Fenerbahçe Acil Kurye

Fenerbahçe Acil Kurye Acil Moto Kurye, sona ermeyen İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? Çok çabukÇok çabuk iritbata geçin! Postanızı yakın sürede bölgesine iletelim. Kargolamak istediğiniz farklı kargolarınızı (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle istediğiniz konuma kargolayalım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu durumlu olmak için tümüyle kuruluş, kurum ve firmaların seçimi servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde kargolanması gerekilen mallarınızı için bu sistem hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun bir uygulamadır.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gerekilen dökümanların istediğiniz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve dosdoğru gönderilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslim vakitleri, kısa adres 30 dk., en uzak yer 75 dk. içinde postalanır. Postanız acilse, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olursa, firmamız yetkili olamaz. Lakin belgeniz olabildiğince çok önemli ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal iletinin 4 katıdır. Kısa konum için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlanmış olur. Her çeşit ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan işletme şirketimiz moto kurye elemanları, söylemenizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!