Close

Fatih Kurye

Moto kurye servisinin asıl görevi gün içerisindeki kargolarınızı süratli bir şekilde adresine teslim edilebilmektedir. Fatih kurye aracılıyla İstanbul içerisinde birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en çok 32 saat gibi bir zaman arasında her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi kargolarınızın teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye ulaştırılması yaklaşık 3 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Fatih Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Fatih Kurye olarak olağanın dışındaki koşullarda gönderi süresi eldeki koşullara göre en çabuk sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Fatih Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Fatih kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 39 ila 79 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak teslimatların mevkiye götürülmesi işidir. Fatih Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 31 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Fatih Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Fatih Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Fatih Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Fatih Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü maliyet yükseliyorsa, Fatih Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Fatih Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki kargolar için tüm İstanbul ilinin kapsamında Fatih Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı mevkiye teslim edilir. Gün içerisinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Fatih Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 90 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderen kurum veya şahısa e-mail yada kısa mesaj ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.