Close

Eyüp Moto Kurye

Eyüp Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çabalıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Eyüp moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size yakınınızdaki kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 30-49 dakika içerisinde alınır ve alıcı mevkiye ulaştırılmaktadır. Eyüp moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, gönderen kişinin bulunduğu konumdan başka bir adresteki alıcı kişinin adresine nakledilecek olan evrak, dosya, fatura gibi dökümanların süratle direk, hiçbir yere gitmeden gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin iki katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafe altmış ya da seksen dakika kadar sürmektedir.

Eyüp moto kurye olarak, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınıp, başka bir mevkiye götürülecek olan, kuryenin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan arabalarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Eyüp moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, işleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

Eyüp moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Eyüp moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Eyüp moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada talebe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Eyüp moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye kolunda lider olmaktır.