Close

Eyüp Acil Kurye


Eyüp Acil Kurye

Eyüp Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde saygın müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? HızlıcaHızlıca şirketimizi arayın! Belgenizi olabildiğince yakın sürede bölgesine iletelim. Ulaştırmak istediğiniz farklı kargolarınızı (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle belirtmiş olduğunuz konuma postalayalım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu olmak için bütün kuruluş, kurum ve firmaların talep ettiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen ulaştırılması gerekilen evraklarınızı için bu düzen hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Hızlıca olmasıyla birlikte, ücreti de uygun sistemdir.

Acil moto kurye kurum hizmeti, hızlıca kargolanması gerekilen teslimlerin söylemiş olduğunuz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve doğru bir şekilde verilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye yollama vakitleri, en kısa mesafe adres 30 dk., ırak yer 75 dk. içinde yollanır. Tesliminiz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olursa, şirketimiz mesuliyet olamaz. Lakin paketiniz olabildiğince çok önemli ise, double Express paket türünü söyleyebilirsiniz. Bu istenilen, normal iletinin 4 katıdır. En kısa mesafe bölge için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan sizler için yararlı bir avantaj sağlamış olur. Her cins boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan şirketimiz moto kurye çalışma arkadaşalarımız, isteğinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!