Close

Etiler Kurye

Etiler Kurye İstanbul’da çözüm ortağınız..

Etiler Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Etiler motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Moto kurye hizmetinin asıl amacı gün içindeki kargolarınızı hızlı bir şekilde adresine teslim edilebilmektedir. Etiler kurye hizmet ile İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki adresleri arasında en fazla üç saat gibi bir zaman arasında her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese teslim edilmesi yaklaşık 17 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Etiler Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Etiler Kurye servisiyle normalin dışındaki koşullarda teslimat zamanı mevcut koşullara göre az zamanda yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize Etiler Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Etiler kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 78 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak evrakların yerine götürülmesi işidir. Etiler Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 30 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Etiler Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Etiler Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Etiler Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 aksilik yaşandığında, Etiler Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı ücret artıyorsa, Etiler Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Etiler Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki evraklar için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında Etiler Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı mevkiye götürülür. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Etiler Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 110 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici kurum yada şahısa e-posta yada sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.