Close

Etiler Moto Kurye

Etiler Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Etiler moto kuryeye paket verdiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal otuz-kırk dk. zamanda alınır ve alıcı adrese ulaştırılmaktadır. Etiler moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, gönderen kişinin bulunduğu konumdan başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu adrese nakledilecek olan fatura, evrak, dosya gibi dökümanların hızla direk, hiçbir yere gitmeden gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafeye altmış ya da seksen dakika sürmektedir.

Etiler moto kurye olarak, her hangi bir yerden alınarak, başka bir mevkiye götürülecek olan, motorlu kuryenin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Etiler moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, işlemleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Etiler moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Etiler moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Etiler moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Etiler moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye önder lider olmaktır.