Close

Esenyurt Kurye

ESENYURT MOTO KURYE

Çağrı moto kurye olarak sizlere İstanbul’un avrupa ve anadolu yakası olmak üzere tüm bölgelerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Ulaştırmak istediğiniz, önemli evrakları, gönderilerinizi İstanbul’un tüm bölgelerine en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaştırmaktayız. Esenyurt moto kurye ihtiyacınız varsa motorlu kuryeler ve arabalı kuryeler ile hemen en hızlı şekilde gelip sizlerden göndermek istediğiniz gönderileri alıp, kaliteli bir yol güvencesi sağlayarak istanbulun tüm durağan trafiğine rağmen sizin istediğiniz zaman aralığında paketleriniz sahiplerine ulaşmaktadır.Moto Kurye anlamında istanbulun en güvenilir adresi olan çağrı kurye ile artık paketleriniz emin ellerde. Güvenilir ve kaliteli motorlu kuryelerimiz ile göndermek istediğiniz paketlerinizi gün içerisinde İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna kadar ulaştırıyoruz.

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Moto kurye servisinin asıl amacı gün içerisindeki gönderilerinizi seri 1 biçimde yerine ulaştırabilmektedir. Esenyurt kurye aracılıyla İstanbul’un birbirine uzak semtleri arasında en çok 3 saat gibi bir vakit diliminde her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese teslim edilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Esenyurt Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Esenyurt Kurye olarak olağanın dışındaki durumlarda gönderi müddeti eldeki şartlara göre kısa sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık veya veya kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Esenyurt Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Esenyurt kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 29 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 38 ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin yerine ulaştırılması işidir. Esenyurt Kurye firmamızda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Esenyurt Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Esenyurt Kurye firmamız kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Esenyurt Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Esenyurt Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü maliyet yükseliyorsa, Esenyurt Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Esenyurt Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul kapsamında Esenyurt Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı yere götürülür. Gün içerisinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 6 telefonla yerine getirilir.

Esenyurt Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderen şirket yada kişiye e-mail veya sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.