Close

Esenyurt Moto Kurye

Esenyurt Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları doğrultusunda uygulamaya çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Esenyurt moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size yakındaki kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 53 ya da 40 dakika içinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilmektedir. Esenyurt moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderen müşterinin adresinden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vb. gibi belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese uğramadan teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafelere 71 yada 80 dk sürebilmektedir.

Esenyurt moto kurye hizmetiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınıp, farklı bir adrese ulaştırılacak olan, moto kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan arabalarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Esenyurt moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksamayacaktır.

Esenyurt moto kurye, gece kurye hizmetini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Esenyurt moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Esenyurt moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Esenyurt moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye dalında öncü olmaktır.