Close

Esenler Moto Kurye

Esenler Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Arabalı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Esenler moto kuryeye kargo verdiğinizde, size en yakın olan kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 53 ya da 40 dk. içinde teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilir.

 

Esenler Acil Kurye (Esenler Ekspres Kurye)

Esenler moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir semtteki alıcının adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, vb. dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere uğramadan paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe 30-59 dk uzak mesafelere 60-91 dakika sürmektedir.

 

Esenler Arabalı Kurye

Esenler Arabalı kurye hizmetiyle, bir yerden alınarak, başka bir adrese ulaştırılacak olan, motosikletin alamayacağı hacimdeki paketler için firmamızda mevcut olan otomobillerimiz mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

 

Esenler Kiralık Kurye

Esenler moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksamayacaktır.

Esenler Gece Kurye

Esenler moto kurye, gece kurye hizmetini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Esenler moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Esenler moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Esenler moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye sektöründe lider olmaktır.