Close

Erenköy Kurye

Erenköy Kurye İstanbul’da çözüm ortağınız..

Erenköy Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Erenköy motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir.

Moto kurye hizmetinin ana işlevi gün içerisindeki paketlerinizi süratli 1 biçimde adresine teslim edilebilmektedir. Erenköy kurye aracılıyla İstanbul’un birbirine uzak yerleri arasında en çok üç saat gibi bir vakit arasında her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen mevkiye ulaştırılması hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Erenköy Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Erenköy Kurye servisiyle olağanın dışındaki şartlarda gönderi süresi eldeki duruma göre az sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 hal olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada gönderilerinizin için müşterilerimize Erenköy Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Erenköy kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 29 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların adrese ulaştırılması işidir. Erenköy Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Erenköy Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Erenköy Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Erenköy Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Erenköy Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü ücret yükseliyorsa, Erenköy Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Erenköy Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki paketler için tüm İstanbul ilinin kapsamında Erenköy Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı adrese teslim edilir. Gün içerisinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 6 telefonla yerine getirilir.

Erenköy Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok doksan dakika içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderen firma veya kişiye e-mail veya sms ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.