Close

Erenköy Moto Kurye

Erenköy Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları uygulamaya çabalıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Erenköy moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size yakın olan kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 30-63 dakika içerisinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye ulaştırılır. Erenköy moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu konuma ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vs. belgelerin süratle direk, hiçbir adrese sapmadan kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin iki katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafe altmış-seksen dakika kadar sürebilmektedir.

Erenköy moto kurye servisiyle, bir adresten alınıp, farklı bir yere götürülecek olan, motosikletli kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan daha büyük araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Erenköy moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, işleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

Erenköy moto kurye, gece kurye servisini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Erenköy moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Erenköy moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya talebe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Erenköy moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye alanında öncü olmaktır.