Close

Eminönü Kurye

EMİNÖNÜ MOTO KURYE

Eminönü moto kurye ihtiyacınız varsa kesinlikle en doğru adrestesiniz. www.cagrikurye.com web adresinden bizlerle iletişime geçebilir ve en acele gönderilerinizi tam istediğiniz saatte ulaşmasını istediğiniz ellere ulaştırıyoruz. Kesinlikle çevik ve kızlı motorlu kuryeler ile çalıştığımızdan İstanbul’un tüm trafik sorununa rağmen gönderilerinizi tam zamanında ulaştırıyourz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ile çalıştığından sizlerin gönderilerinizi taşırken tüm birimleri ile irtibat halindedir. İstanbul’un anadolu ve avrupa yakasında neresinde olursanız olun paketlerinizi, evraklarınızı gelip sizden alalım ve tam zamanında istediğiniz adrese götürelim. Sizlere Çağrı kurye olarak yıllardır hizmet veren firmamız sizlerin gönderilerinin güvenliğini en üst planda tutarak, en kaliteli şekildemoto kurye hizmeti vermektedir.

 

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Moto kurye hizmetinin asıl amacı gün içindeki paketlerinizi hızlı bir şekilde yerine teslim edilebilmektedir. Eminönü kurye aracılıyla İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki yerleri arasında en çok üç saat gibi bir zaman arasında her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi kargolarınızın teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin verilen mevkiye teslim edilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Eminönü Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Eminönü Kurye servisiyle olağanın dışındaki şartlarda gönderi zamanı eldeki şartlara göre en çabuk sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize Eminönü Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Eminönü kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 77 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların ikamete götürülmesi işidir. Eminönü Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 29 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Eminönü Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Eminönü Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Eminönü Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Eminönü Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı ücret yükseliyorsa, Eminönü Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Eminönü Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Eminönü Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı yere götürülür. Gün içerisinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Eminönü Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici şirket veya kişiye e-posta veya sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.