Close

Eminönü Moto Kurye

Eminönü Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Eminönü moto kuryeye kargo verdiğinizde, size en yakındaki kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 52 ya da 40 dk. zamanda kuryemizce teslim alınır. ve alıcı yere ulaştırılır. Eminönü moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu adrese ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vs. belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese sapmadan paketlerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe 30-58 dakika uzak mesafelere altmış-seksen dakika sürebilmektedir.

Eminönü moto kurye servisiyle, her hangi bir yerden alınıp, farklı bir yere götürülecek olan, motorlu kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki materyeliçin kurumumuzda mevcut olan daha büyük araçlarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Eminönü moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksatılmayacaktır.

Eminönü moto kurye, gece kurye hizmetini iş bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Eminönü moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Eminönü moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Eminönü moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye önder öncü olmaktır.