Close

Express Kurye

Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin gönderilerinin adrese teslimatının 60 dk ile 90 dk arasında yapıldığı bir gönderi şeklidir. Verilen bu süreler o günkü hava ve yol koşullarının zorluk derecesine göre farklılık gösterebilir. Ücretlendirmemiz normal tarifenin iki katıdır.

Kurye şirketlerinin farklı farklı gönderme biçimleri vardır. Öncelikle gönderinin hacmine bakılır. Uygun olan motor veya araç seçilir ve gönderim işi gerçekleştirilir. Genellikle evrak göndermek isteyenler, kurye şirketlerinden yararlanırlar.

Bu hem seri, hem de emniyetli bir metot olarak kullanılır. Bilhassa, zaman sorununuz varsa, acil olarak gönderi yapmanız icap ediyorsa, kurye şirketlerinden Express kurye desteği almanız kafidir. Express kurye ile en süratli biçimde gönderiler verilen adrese ulaştırılır.

Bu işlem, azami birkaç saat içerisinde uygulanır. Express kurye, seri olduğu için, diğer gönderme biçimlerine kıyasla farklıdır.

Express kurye uygulamasından faydalanmak isteyenler, bir miktar fazla ödeme yapmak durumundadırlar. Çünkü gönderi zaman yitirmeden yola çıkar, zamanla yarışarak süratle yerine ulaştırılmaya çalışılır. Mevcut hava koşulları nakil süresini etkilese bile, uzak bir adrese göndermek istediğiniz evrak veya paketler, en az 60 dakika, en fazla 2 saat gibi bir sürede motorlu araçla yerine ulaştırılır. Express kurye ekibimiz, gün içinde her an müşterilerimizin istekleri doğrultusunda nakliye hizmeti yapmaktadır. Siz müşterimizin ya da gönderilerinizin (paket, hediye, davetiye, evrak, zarf, ordino, teklif dosyası, konşimento vs.) yeri önemli değildir. Bizi telefonla aramanız kafidir. Belirtilen adrese en yakın olan kuryemiz yönlendirilerek, Express kurye gönderi alınıp, teslimat yapılır.

Kargo alımı ve teslimatı sabah 9.00’ da başlayıp, akşam 20.00’ ye kadar devam eder. Şirketimiz sadece tek il ile sınırlı olmamakta, çevre illere (Kocaeli, Tekirdağ, Bursa, Yalova gibi Marmara Bölgesi’ ne taşıma yapmakta, İstanbul ilimizin bütün ilçe ve semtlerine Express kurye hizmeti uygulamaktayız. Akşam saat 20.00’ den sonra gelebilecek gönderileri Express kurye elemanımız mesai ücreti alıp, aktif bir biçimde nöbetini sabaha dek yerine getirir. Express kurye elemanımız, herhangi bir başka adrese uğramaksızın teslimatı gerçekleştirir. Asla 2. bir iş araya girmez.

Express kurye gönderilerinize ait teslimat bilgileri eşzamanlı bir şekilde e-posta adresinize gönderilip, “gönderiniz şu saat ve dakikada yerine ulaştı” bilgisi verilir.

Bu sebeple de Express kurye gönderim ücretinde farklılık olacaktır. Fakat yine de siz değerli müşterilerimizin bütçesini zorlamayacak tarifeler saptanmıştır.

Express kurye hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, fiyat listesine bakabilirsiniz. Asla müşterimiz bekletilmeden kuryemiz yola çıkar ve gideceği adrese ulaşır.