Close

Dudullu Kurye

Dudullu Kurye İstanbul’da çözüm ortağınız..

Dudullu Kurye‘nin karmaşık İstanbul trafiğinde, kurumsal ve bireysel müşterilerimizin ofis boy ve özel posta dağıtımı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sunmuş olduğu bir hizmettir.

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Moto kurye servisinin asıl işlevi gün içerisindeki kargolarınızı süratli 1 biçimde yerine teslim edilebilmektedir. Dudullu kurye hizmet ile İstanbul içerisinde birbirine uzak adresleri arasında en fazla 3 saat gibi bir vakit arasında her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi gönderilerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese nakledilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Dudullu Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Dudullu Kurye olarak normalin dışındaki koşullarda teslimat vakti mevcut duruma göre kısa zamanda gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Dudullu Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Dudullu kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 28 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 37 ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak teslimatların adrese ulaştırılması işidir. Dudullu Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Dudullu Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Dudullu Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım  ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Dudullu Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Dudullu Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü maliyet artıyorsa, Dudullu Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Dudullu Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki evraklar için bütün İstanbul ilinin kapsamında Dudullu Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı adrese ulaştırılır. Gün içinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 6 telefonla yerine getirilir.

Dudullu Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 90 dk içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderen firma yada kişiye e-mail veya kısa mesaj ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.