Close

Dudullu Moto Kurye

Dudullu Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Dudullu moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size yakındaki kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 30-63 dakika içerisinde teslim alınır. ve alıcı mevkiye ulaştırılmaktadır. Dudullu moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin bulunduğu konumdan başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu konuma nakledilecek olan evrak, dosya, fatura gibi dökümanların süratle direk, hiçbir yere gitmeden kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dk uzak mesafe altmış ya da seksen dakika kadar sürmektedir.

Dudullu moto kurye olarak, İstanbul içerisindeki bir adresten alınarak, başka bir mevkiye ulaştırılacak olan, moto kuryenin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Dudullu moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, işleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

Dudullu moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Dudullu moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Dudullu moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Dudullu moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye dalında lider olmaktır.