Close

Dikilitaş Moto Kurye

Dikilitaş Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Dikilitaş moto kuryeye paket verdiğinizde, size yakınınızdaki kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içinde alınır ve alıcı mevkiye teslim edilmektedir. Dikilitaş moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu yere ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vb. gibi belgelerin hızla direk, hiçbir adrese uğramadan gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe 30-58 dakika uzak mesafeye 71 yada 80 dk sürebilmektedir.

Dikilitaş moto kurye servisiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınıp, farklı bir adrese götürülecek olan, kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan arabalarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Dikilitaş moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan kargolarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işlemleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Dikilitaş moto kurye, gece kurye servisini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Dikilitaş moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Dikilitaş moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada talebe göre sms yoluyla bildirilir.

Dikilitaş moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye kolunda öncü olmaktır.