Close

Dikilitaş Kurye

Moto kurye hizmetinin ana görevi gün içerisindeki paketlerinizi ivedi bir biçimde adresine ulaştırabilmektedir. Dikilitaş kurye hizmetiyle İstanbul içerisinde birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en çok 3 saat gibi bir zaman diliminde her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen yere ulaştırılması hemen hemen 16 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Dikilitaş Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Dikilitaş Kurye olarak olağanın dışındaki durumlarda gönderi vakti eldeki koşullara göre kısa sürede yapılacaktır. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Dikilitaş Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Dikilitaş kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 77 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin yerine götürülmesi işidir. Dikilitaş Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 29 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Dikilitaş Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Dikilitaş Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Dikilitaş Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Dikilitaş Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı maliyet yükseliyorsa, Dikilitaş Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Dikilitaş Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul kapsamında Dikilitaş Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı mevkiye ulaştırılır. Gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Dikilitaş Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 90 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderici kurum veya şahısa e-posta yada sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.