Close

Cihangir Moto Kurye

Cihangir Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları uygulamaya çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Cihangir moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size en yakın olan kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 30-62 dk. zamanda alınır ve alıcı adrese teslim edilmektedir. Cihangir moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderen müşterinin bulunduğu konumdan farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin adresine ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vb. gibi belgelerin süratle direk, hiçbir adrese gitmeden teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe 30-58 dakika uzak mesafe 71 yada 80 dakika kadar sürebilmektedir.

Cihangir moto kurye olarak, bir yerden alınıp, farklı bir mevkiye ulaştırılacak olan, motosikletin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Cihangir moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, işleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Cihangir moto kurye, gece kurye servisini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Cihangir moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Cihangir moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Cihangir moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye sektöründe öncü olmaktır.