Close

Cihangir Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl işlevi gün içindeki kargolarınızı ivedi bir biçimde adresine ulaştırabilmektedir. Cihangir kurye hizmetiyle İstanbul içerisinde birbirine uzak semtleri arasında en çok 30 saat gibi bir zaman diliminde her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi gönderilerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması hemen hemen 3 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Cihangir Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Cihangir Kurye olarak olağanın dışındaki koşullarda gönderi müddeti eldeki duruma göre en az sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada gönderilerinizin için müşterilerimize Cihangir Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Cihangir kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 37 ila 77 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek evrakların adrese ulaştırılması işidir. Cihangir Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 29 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Cihangir Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Cihangir Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Cihangir Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Cihangir Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı maliyet yükseliyorsa, Cihangir Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Cihangir Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında Cihangir Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı adrese teslim edilir. Gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Cihangir Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok 109 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderici firma yada kişiye e-posta veya sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.