Close

Çayırbaşı Moto Kurye

Çayırbaşı Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Çayırbaşı moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size yakın olan kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içinde teslim alınır. ve alıcı yere teslim edilir. Çayırbaşı moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir semtteki alıcının bulunduğu yere nakledilecek olan fatura, evrak, dosya vb. dökümanların hızla direk, hiçbir yere uğramadan teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafeye 60-91 dk sürmektedir.

Çayırbaşı moto kurye hizmetiyle, bir adresten alınarak, başka bir adrese ulaştırılacak olan, motosikletli kuryenin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Çayırbaşı moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik olacak, işlemleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Çayırbaşı moto kurye, gece kurye servisini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Çayırbaşı moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Çayırbaşı moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya talebe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Çayırbaşı moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye alanında lider olmaktır.