Close

Çayırbaşı Kurye

Moto kurye servisinin ana görevi gün içerisindeki paketlerinizi seri 1 şekilde adresine ulaştırabilmektedir. Çayırbaşı kurye ile İstanbul’un birbirine uzak mevkileri arasında en fazla üç saat gibi bir vakit diliminde her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi paketlerinizin teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere ulaştırılması hemen hemen 3 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Çayırbaşı Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Çayırbaşı Kurye servisiyle normalin dışındaki durumlarda teslimat süresi mevcut koşullara göre en az zamanda yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun veya veya kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Çayırbaşı Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Çayırbaşı kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 28 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak evrakların mevkiye ulaştırılması işidir. Çayırbaşı Kurye firmamızda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Çayırbaşı Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Çayırbaşı Kurye firmamız kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Çayırbaşı Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Çayırbaşı Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü ücret artıyorsa, Çayırbaşı Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Çayırbaşı Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki kargolar için tüm İstanbul kapsamında Çayırbaşı Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı mevkiye teslim edilir. Gün içinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 6 telefonla yerine getirilir.

Çayırbaşı Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami doksan dakika içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderen kurum yada şahısa e-mail yada kısa mesaj ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.