Close

Çapa Moto Kurye

Çapa Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Çapa moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size yakın olan kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 51 ya da 40 dakika içerisinde teslim alınır. ve alıcı yere teslim edilmektedir. Çapa moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu konumdan farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vb. gibi belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese gitmeden gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafelere 70 yada 80 dakika sürebilmektedir.

Çapa moto kurye olarak, bir adresten alınarak, farklı bir mevkiye götürülecek olan, motosikletli kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Çapa moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksamayacaktır.

Çapa moto kurye, gece kurye hizmetini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Çapa moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Çapa moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya talebe göre sms yoluyla bildirilir.

Çapa moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye alanında öncü olmaktır.