Close

Çapa Kurye

Moto kurye servisinin ana amacı gün içerisindeki paketlerinizi hızlı 1 şekilde yerine ulaştırabilmektedir. Çapa kurye aracılıyla İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en çok üç saat gibi bir vakit diliminde her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Çapa Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Çapa Kurye servisiyle olağanın dışındaki koşullarda gönderi müddeti eldeki duruma göre en kısa zamanda yapılacaktır. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Çapa Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Çapa kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 27 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak siparişlerin adrese götürülmesi işidir. Çapa Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Çapa Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Çapa Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Çapa Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Çapa Kurye şirketimiz siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü ücret yükseliyorsa, Çapa Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Çapa Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki kargolar için bütün İstanbul ilinin kapsamında Çapa Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı yere teslim edilir. Gün içerisinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 6 telefonla yerine getirilir.

Çapa Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 90 dk içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderen şirket veya kişiye e-mail veya kısa mesaj ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.