Close

Çamlıca Moto Kurye

Çamlıca Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Çamlıca moto kuryeye paket verdiğinizde, size yakındaki kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal otuz-kırk dk. içinde alınır ve alıcı adrese ulaştırılır. Çamlıca moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 yerdeki müşterinin bulunduğu adrese ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vs. belgelerin hızla direk, hiçbir adrese uğramadan kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafeye altmış-seksen dk sürebilmektedir.

Çamlıca moto kurye servisiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınarak, farklı bir adrese götürülecek olan, moto kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Çamlıca moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işlemleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Çamlıca moto kurye, gece kurye servisini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Çamlıca moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Çamlıca moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Çamlıca moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye dalında öncü olmaktır.