Close

Çamlıca Kurye

Moto kurye hizmetinin ana amacı gün içindeki gönderilerinizi hızlı 1 şekilde adresine teslim edilebilmektedir. Çamlıca kurye aracılıyla İstanbul’un birbirine uzak adresleri arasında en çok 3 saat gibi bir vakit arasında her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere teslim edilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Çamlıca Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Çamlıca Kurye olarak olağanın dışındaki durumlarda gönderi zamanı eldeki koşullara göre en kısa sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Çamlıca Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Çamlıca kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 27 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 36 ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak teslimatların ikamete ulaştırılması işidir. Çamlıca Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Çamlıca Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Çamlıca Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Çamlıca Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Çamlıca Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı maliyet yükseliyorsa, Çamlıca Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Çamlıca Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki evraklar için tüm İstanbul kapsamında Çamlıca Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı mevkiye götürülür. Gün içerisinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 6 telefonla yerine getirilir.

Çamlıca Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 109 dk içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderici kurum veya şahısa e-posta yada sms ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.