Close

Çağlayan Moto Kurye

Çağlayan Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları doğrultusunda yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Çağlayan moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size yakınınızdaki kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 52 ya da 40 dakika içerisinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı yere ulaştırılmaktadır. Çağlayan moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, gönderen kişinin bulunduğu yerden başka bir adresteki alıcı kişinin adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, gibi dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere sapmadan gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafelere altmış ya da seksen dakika sürmektedir.

Çağlayan moto kurye hizmetiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınıp, başka bir yere götürülecek olan, kuryenin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan arabalarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Çağlayan moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksatılmayacaktır.

Çağlayan moto kurye, gece kurye hizmetini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Çağlayan moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

Çağlayan moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada talebe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Çağlayan moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye kolunda lider olmaktır.