Close

Çağlayan Kurye

Moto kurye servisinin asıl amacı gün içerisindeki paketlerinizi süratli 1 şekilde yerine teslim edilebilmektedir. Çağlayan kurye hizmet ile İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en fazla 3 saat gibi bir zaman arasında her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi kargolarınızın teslimatını yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin verilen mevkiye nakledilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde Çağlayan Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Çağlayan Kurye olarak normalin dışındaki şartlarda teslimat müddeti mevcut şartlara göre en kısa zamanda yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada gönderilerinizin için müşterilerimize Çağlayan Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Çağlayan kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 76 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların yerine götürülmesi işidir. Çağlayan Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 28 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Çağlayan Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Çağlayan Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Çağlayan Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 aksilik yaşandığında, Çağlayan Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü maliyet artıyorsa, Çağlayan Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Çağlayan Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul ilinin kapsamında Çağlayan Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı yere ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Çağlayan Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla doksan dakika içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderen şirket yada şahısa e-mail yada sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.