Close

Caddebostan Moto Kurye

Caddebostan Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Caddebostan moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 30-62 dakika zamanda kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye teslim edilir. Caddebostan moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir semtteki alıcının bulunduğu konuma nakledilecek olan evrak, dosya, fatura vb. dökümanların süratle direk, hiçbir yere uğramadan paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafe 60-91 dakika kadar sürmektedir.

Caddebostan moto kurye hizmetiyle, her hangi bir yerden alınıp, başka bir adrese ulaştırılacak olan, motorlu kuryenin alamayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan daha büyük araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Caddebostan moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik olacak, işleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Caddebostan moto kurye, gece kurye servisini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Caddebostan moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Caddebostan moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Caddebostan moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye önder lider olmaktır.