Close

Büyükdere Moto Kurye

Büyükdere Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları yerine getirmeye çabalıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Büyükdere moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size yakın olan kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 30-46 dakika içinde alınır ve alıcı adrese teslim edilir. Büyükdere moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin bulunduğu yerden başka bir semtteki alıcının adresine nakledilecek olan evrak, dosya, fatura vb. dökümanların süratle direk, hiçbir yere sapmadan paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin iki katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafe 60-83 dakika sürmektedir.

Büyükdere moto kurye servisiyle, bir adresten alınıp, başka bir yere ulaştırılacak olan, motosikletli kuryenin alamayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan arabalarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Büyükdere moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, işleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Büyükdere moto kurye, gece kurye servisini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Büyükdere moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Büyükdere moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya talebe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Büyükdere moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye alanında lider olmaktır.