Close

Büyükdere Kurye

Moto kurye hizmetinin ana işlevi gün içerisindeki paketlerinizi ivedi 1 biçimde yerine ulaştırabilmektedir. Büyükdere kurye ile İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en fazla üç saat gibi bir vakit diliminde her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi gönderilerinizin teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması hemen hemen 3 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde Büyükdere Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

servisiyle normalin dışındaki şartlarda teslimat müddeti mevcut duruma göre en kısa zamanda gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize Büyükdere Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Büyükdere kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 8 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin mevkiye götürülmesi işidir. Büyükdere Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Büyükdere Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Büyükdere Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Büyükdere Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 aksilik yaşandığında, Büyükdere Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü ücret artıyorsa, Büyükdere Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Büyükdere Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul ilinin kapsamında Büyükdere Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı adrese teslim edilir. Gün içinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 2 telefonla yerine getirilir.

Büyükdere Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami doksan dakika içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderen firma yada kişiye e-mail veya sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.