Close

Büyükdere Acil Moto Kurye


Büyükdere Acil Moto Kurye

Büyükdere Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, yoğun İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? DerhalDerhal bizimle irtibata geçin! Kargonuzu en kısa zamanda yerine ulaştıralım. Postalamak istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz adrese iletelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için bu şekilde bir uygulama konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun bir düzenlemedir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gereken kargoların belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve direk teslim edilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye gönderme süreleri, en yakın mıntıka 30 dk., en ırak mıntıka 75 dk. içerisinde gönderilir. Gönderiniz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olursa, işletmemiz sorumlu değildir. Şayet gönderiniz oldukça acil ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlar. Her tür ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!