Close

Büyükçekmece Moto Kurye

Büyükçekmece Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Büyükçekmece moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal otuz-kırk dakika zamanda alınır ve alıcı adrese teslim edilir. Büyükçekmece moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir semtteki alıcının bulunduğu adrese nakledilecek olan fatura, evrak, dosya vb. dökümanların hızla direk, hiçbir yere uğramadan paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafeye 60-84 dk sürmektedir.

Büyükçekmece moto kurye olarak, her hangi bir yerden alınarak, başka bir adrese ulaştırılacak olan, motorlu kuryenin alamayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Büyükçekmece moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik olacak, işlemleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Büyükçekmece moto kurye, gece kurye servisini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Büyükçekmece moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Büyükçekmece moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Büyükçekmece moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye önder lider olmaktır.