Close

Büyükçekmece Kurye

Moto kurye hizmetinin ana amacı gün içerisindeki kargolarınızı ivedi bir şekilde adresine ulaştırabilmektedir. Büyükçekmece kurye ile İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki adresleri arasında en fazla üç saat gibi bir zaman diliminde her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi kargolarınızın teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin verilen mevkiye teslim edilmesi yaklaşık 8 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Büyükçekmece Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

servisiyle normalin dışındaki durumlarda teslimat zamanı mevcut duruma göre az sürede gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun veya veya kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Büyükçekmece Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Büyükçekmece kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 60 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak evrakların yerine götürülmesi işidir. Büyükçekmece Kurye firmamızda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 12 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Büyükçekmece Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Büyükçekmece Kurye firmamız kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Büyükçekmece Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Büyükçekmece Kurye şirketimiz siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü ücret artıyorsa, Büyükçekmece Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Büyükçekmece Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki evraklar için tüm İstanbul kapsamında Büyükçekmece Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı mevkiye götürülür. Gün içinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Büyükçekmece Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami doksan dakika içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderen kurum yada şahısa e-mail yada sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.